top of page

Yachtařská svatba

Edit fotek: Alena Makovcová

POČASÍ NÁS NĚKDY PĚKNĚ VYPEČE, ALE TENTO DEN, VZHLEDEM K TÉMATU SVATBY TO VLASTNĚ VŮBEC NEVADILO. BRALI SE TOTIŽ DVA NADŠENCI, KTEŘÍ JSOU ODKOJENI VODOU A VĚTREM - YACHTAŘI MÍŠA A HONZA.


PROSTŘEDÍ SVATBY NÁS UPŘÍMNĚ NADCHLO. EXTERIÉRY ZÁMKU V NERATOVICÍCH A HLAVNĚ FANTASTICKÁ STODOLA, UPRAVENÁ PRO VELKÝ POČET HOSTŮ, BYLY PRO PŘÍRODNĚ LADĚNOU SVATBU JAKO DĚLANÉ. ŠTĚSTÍ BUDOU MÍT NOVOMANŽELÉ POŽEHNANĚ, PROTOŽE PRŮTRŽ MRAČEN BĚHEM OBŘADU BYLA FAKT LIBOVÁ. MÍŠA S HONZOU SI NEVYMĚŇOVALI TRADIČNÍ PRSTÝNKY, ALE NECHALI SI SPECIÁLNĚ NA MÍRU VYROBIT YACHTAŘSKÉ ŠEKLÍKY, KTERÉ SI NAVLÉKLI BĚHEM OBŘADU VZÁJEMNĚ NA KRK.


PO CELODENNÍM DEŠTI SE NAKONEC POČASÍ VEČER PŘED SETMĚNÍM NA PŮL HODINKY UMOUDŘILO, TAKŽE JSME VYRAZILI FOTIT K NEDALEKÉMU LABI. HÁZENÍ KYTICÍ SE STIHLO TAKÉ BEZ DEŠTĚ A KONEČNĚ SE NÁM PO CELÉM DNI UKÁZALO I SLUNCE, KTERÉ SYMBOLICKY OSVĚTLOVALO VĚŽ ZÁMKU. BYLO ZŘEJMÉ, ŽE VĚTŠINA ZÚČASTNĚNÝCH JSOU SPORTOVCI TĚLEM I DUŠÍ, PROTOŽE NIKOHO NEROZHODILO CHLADNÉ POČASÍ A ATMOSFÉRA SVATBY BYLA V RYZE POZITIVNÍM TÝMOVÉM DUCHU.

 Comments


bottom of page