110+
nafocených svateb

10
let zkušeností

100%
spokojených klientů 

Co vás nejčastěji zajímá...

Co bude svatebnímu focení předcházet a platí se záloha předem ?


Aby na svatbě panovala pohoda a mohli jste být v klidu, že se vám tam neproducíruje cizí člověk, myslím, že je důležité, abychom se předem trochu poznali. Před každou svatbou proto preferuji osobní schůzku, kde se jednak trochu oťukáme, já zjistím, jak si svatbu a fotky představujete, pokecáme a také podepíšeme smlouvu. Mám s tím moc dobrou zkušenost, na schůzce si většinou potykáme a na svatbu už vám nepřijede nějaká "paní s foťákem", ale spíš známá se kterou se zasmějete. Po podepsání smlouvy vám závazně rezervuji termín a platí se 50% záloha. Samozřejmě vratná, pokud byste smlouvu zrušili do 30 kalendářních dní před svatbou.
Jak fotím svatby ?


Myslím, že je to celkem znát z fotek, ale snažím se fotit svatbu reportážním způsobem. Zachycení pravých emocí je podle mě mnohem hodnotnější než stylizované "řekněte sýr" fotky. Samozřejmě, že po obřadu nebo v průběhu dne nafotíme takové ty povinné fotky, co chtějí hlavně babičky - tzn. skupinky s novomanželi a také vás vytáhnu někam udělat pár fajn fotek jen vás dvou, ale ve zbytku dne se spíš snažím, abyste o mě nevěděli. Miluju focení gratulací - je to taková moje úchylka, protože tam vidím opravdové emoce, je to krásné a současně mám od zákazníků strašně pozitivní zpětnou vazbu, že často nevěděli, že to vůbec fotím a pak jsou z těch fotek nadšení.
Jaké svatby fotím nejraději ?


Přírodní svatby, svatby ve stodolách, horských chatách, takové, kde se něco děje i venku. Hned vysvětlím proč. Mojí další vášní je focení krajiny a přírody a pokud to jde jakkoliv zkombinovat se svatebním focením, jsem nadšená. Jsem duší cestovatel a miluju přírodu, takže pokud jste otevření tomu, že bychom vyrazili udělat pár svatebních fotek do nedalekého lesa, na skály nebo někam na kopce s výhledem, tak jste narazili na správného člověka, protože já jsem ROZHODNĚ PRO!
Kolik dostanete fotek a za jak dlouho ?


Vždy to záleží na svatebním balíčku, který si vyberete, ale snažím se dělat maximum pro to, abyste těch fotek měli co nejvíc. Ve smlouvě bude vždy uvedený minimální počet fotek, ale ze zkušenosti vím, že vám jich dám o dost víc, protože zkrátka často nemám srdce mazat fotky, kde vám to sluší. A jak dlouho to bude trvat? Ve smlouvě uvádím 30 pracovních dní, ale v 99% případů je to méně. Snažím se, abyste je měli co nejrychleji, protože vím, že se na ně těšíte. Současně se tomu ale snažím dát dostatečnou péči, takže průměrná doba úprav fotek z celodenní svatby je cca 14 dní. Je možné se vždy domluvit na zaslání třeba 3-5 fotek do druhého dne od svatby.
Kolik stojí svatební focení ?


Nabízím několik svatebních balíčků, záleží ale vždy na počtu osob na svatbě a lokalitě, takže cenu stanovuji individuálně. Cena za svatební focení se pohybuje od 5.000,- (jen obřad + stylizované focení) do 14.000,- (celodenní focení). Prosím vyplňte kontaktní formulář a zašlu vám cenovou nabídku přímo pro vaši svatbu. Cestovné si po Praze a Středočeském kraji neúčtuji vůbec, ostatní kraje jen dle skutečné spotřeby auta (cca 8l / 100km).
Reference a hodnocení od zákazníků ?


Zpětnou vazbu od klientů můžete nalézt v albech na blogu. Pár jich mám také na FB a Googlu.

DSC03777.jpg

Ke svatebnímu focení je možné si objednat i fotokoutek.

 

Jedná se o v Česku unikátní záležitost, protože každému ho připravuji na míru, kreslím ho ručně, takže na něm bude uvedeno, co si budete přát.

Jedná se o černé plátno menších rozměrů (cca 2x2 metry), na který maluji a píšu bílou křídovou barvou. 

K personalizovanému fotokoutku vám zdarma půjčím i krabici plnou ptákovin (bubliny, do kterých se dá psát, paruky, brýle, čepice, masky).

CENA: 2000,-

K fotokoutku nabízím i zapůjčení Instaxu

Zapůjčení pouze Instaxu = 300,-

Zapůjčení Instaxu + náplně = 25,-/snímek

Fotokoutek

Kontaktujte mě:

Na jak dlouho byste mě na svatbě chtěli?

Děkuji za odeslání, ozvu se vám zpět co nejdříve!