50+

nafocených svateb

8

let zkušeností

100%

spokojených klientů 

Reference

Děkujeme za milou společnost a krásné fotografie, které nejen zvěčnily náš nezapomenutelný den, ale zachytily i příjemnou atmosféru. Děkujeme!

"Vůbec nevím, jak svoje pocity vyjádřit. Nad fotkama se úplně rozplývám, a hned jsem se vrátila do toho  skvělého dne, který byl plný radosti, lásky,  štěstí, a spousty krásných emocí a Vy jste nám je skvěle zachytili. Vaše trpělivost a profesionalita byla úžasná, až obdivuhodná. Opravdu moc si Vaší práce vážíme. Díky fotkám, NIKDY nezapomeneme. Byli jste úžasní. DĚKUJEME"

Naprosto perfektní přístup a velmi přátelské jednání :) Vřele doporučuji. Mockrát děkujeme :)

Chceme Vám ještě jednou moc za všechno poděkovat . Byli jste skvělí , bylo nám s vámi hrozně fajn . Děkujeme za úžasné fotky, které budeme mít dokonce života. Budeme vás doporučovat dál a dál to nám věřte. Jsme rádi že právě vy jste byli s námi v náš Den ! Takže ještě jednou moc děkujeme ! 

Děkujeme Alče a Honzovi za krásné fotky z naší pohádkové svatby. Dokázali zachytit každý detail, z fotek přímo dýchá atmosféra našeho nezapomenutelného dne. Bylo to s Vámi moc fajn, počkáme zase na nějakou velikou událost, abychom si focení s Vámi mohli znovu užít :-)

Ke svatebnímu focení je možné si objednat i fotokoutek.

 

Jedná se o v Česku unikátní záležitost, protože každému ho připravuji na míru, kreslím ho ručně, takže na něm bude uvedeno, co si budete přát.

Jedná se o černé plátno menších rozměrů (cca 2x2 metry), na který maluji a píšu bílou křídovou barvou. 

K personalizovanému fotokoutku vám zdarma půjčím i krabici plnou ptákovin (bubliny, do kterých se dá psát, paruky, brýle, čepice, masky).

CENA: 1500,-

K fotokoutku nabízím i zapůjčení Instaxu

Zapůjčení pouze Instaxu = 300,-

Zapůjčení Instaxu + náplně = 25,-/snímek

Kontaktujte mě:

Počet osob na svatbě
Na jak dlouho byste mě na svatbě chtěli?

Fotokoutek

  • Facebook
  • Instagram

ALENA MAKOVCOVÁ

Tyršova 7, Škvorec, 250 83

Praha - Východ, IČ: 06050191

Email: makovcova.alena@gmail.com

Sledujte mě na Instagramu: @alena.makovcova.pictures