top of page

110+
nafocených svateb

11
let zkušeností

100%
spokojených klientů 

 • Jaké fotím svatby?
  Po víc než 10 letech focení svateb jsem došla k tomu, že mě nejvíc baví přírodní venkovní svatby. Proto jsem se po dlouhé úvaze rozhodla, že se nadále budu specializovat jen na toto. Pokud chystáte venkovní svatbu na louce, v lese, ve skalách nebo na horách - JSEM VAŠE :-D Ráda Vám nafotím i svatbu ve stodole, na zahradě, na horské chatě nebo u moře. Prostě takovou, kde se bude většina dne odehrávat venku. Nefotím svatby v obřadních síních na úřadě, na fancy zámcích ani v Chateau. Sama bych takovou svatbu nechtěla, je mi to osobně nepřirozené a nedává mi smysl stylizovat novomanžele na nějaké barokní gauče nebo fotit skupinové fotky v obřadní síni z 80. let. Ráda vám v případě zájmu dám kontakt na prověřené kolegy, kteří tyto typy svateb fotí. Neopovrhuji tím, jen to není pro mě. Mojí vášní je focení krajiny a přírody a pokud to jde jakkoliv zkombinovat se svatebním focením, jsem nadšená. Jsem duší cestovatel a miluju přírodu, takže vás moc ráda vytáhnu udělat svatební fotky na nějaké místo s výhledem, na louku, na skály, do lesa nebo k řece. Ráda fotím ve zlaté hodince, kdy je nejlepší světlo a výsledné fotky jsou pak mnohem lepší než focení hned po obřadu.
 • Co bude svatebnímu focení předcházet a platí se záloha předem ?
  Aby na svatbě panovala pohoda a mohli jste být v klidu, že se vám tam neproducíruje cizí člověk, myslím, že je důležité, abychom se předem trochu poznali. Před každou svatbou proto preferuji osobní nebo online schůzku, kde se jednak trochu oťukáme, já zjistím, jak si svatbu a fotky představujete, pokecáme a také podepíšeme smlouvu. Mám s tím moc dobrou zkušenost, na schůzce si většinou potykáme a na svatbu už vám nepřijede nějaká "paní s foťákem", ale spíš známá se kterou se zasmějete. Po podepsání smlouvy vám závazně rezervuji termín a platí se 50% záloha. Samozřejmě vratná, pokud byste smlouvu zrušili do 30 kalendářních dní před svatbou. Zbytek částky doplácíte až po předání fotek.
 • Jak fotím svatby ?
  Myslím, že je to celkem znát z fotek, ale snažím se fotit svatbu reportážním způsobem. Na vaší svatbě vám zachytím hlavně emoce, radost, dojetí, zábavu. Nejsem fanouškem umělých stylizovaných fotek, kdy bych vašim hostům říkala klišé jako: "zuby, usmějte se", "teď se dívejte sem, vyletí ptáček apod." Fotím v průběhu dne to, co se reálně děje, ideálně tak, abyste o mě skoro ani nevěděli. Současně samozřejmě při důležitých momentech (obřad, hromadné focení, prskavky atd.) vám řeknu co a jak, aby byl výsledek co nejlepší. Z více než stovky nafocených svateb si moji klienti nejvíce cenili právě těch emočně zabarvených momentek (např. z gratulací), které nejsou umělé, ale opravdové. Stojím si za tím, že za 40 let budete víc nadšení z fotky dojaté babičky nebo roztomilého dítěte upatlaného od dortu než dokonale naaranžované umělé scény.
 • Kolik dostanete fotek a za jak dlouho ?
  Ve smlouvě bude vždy uvedený minimální počet fotek, např. u celodenního focení je to 350 upravených fotek. Ale ze zkušenosti vím, že vám jich dám vždy víc, protože zkrátka často nemám srdce mazat fotky, kde vám to sluší. A jak dlouho to bude trvat? Ve smlouvě uvádím 30 pracovních dní, ale v 99% případů je to méně. Snažím se, abyste je měli co nejrychleji, protože vím, že se na ně těšíte. Současně se tomu ale snažím dát dostatečnou péči, takže průměrná doba úprav fotek z celodenní svatby je cca 14-21 dní. Je možné se vždy domluvit na zaslání třeba 5-10 fotek do druhého dne od svatby. Neupravené fotky neposkytuji.
 • Kolik stojí svatební focení ?
  V hlavní sezoně (1. 4. -31. 10.) nabízím v sobotu pouze celodenní svatební balíček. Mimo sobotu je možné domluvit se i na na kratším focení (obřad, polodenní, celodenní). Cena za svatební focení se pohybuje od 7.000,- (jen obřad + stylizované focení) do 20.000,- (celodenní focení). Prosím vyplňte mi níže kontaktní formulář a zašlu vám cenovou nabídku přímo pro vaši svatbu. Faktura na zálohu i doplatek je samozřejmostí.
 • Reference a hodnocení od zákazníků ?
  Zpětnou vazbu od klientů můžete nalézt v albech na blogu. Pár jich mám také na FB a Googlu.

Kontaktujte mě:

Na jak dlouho byste mě na svatbě chtěli? (v hlavní sezoně od 1.4. do 31. 10. nabízím v sobotu pouze celodenní balíček.)

Děkuji za odeslání, ozvu se vám zpět co nejdříve!

bottom of page