top of page

Svatby

Nabízím několik balíčků svatebního focení od obřadu po celodenní Exclusive focení. 

Snažím se využívat přirozené denní světlo a fotit spíše reportážním způsobem. Miluji přírodní svatby, svatby ve stodolách a boho svatby.

Každému svatebnímu focení předchází předsvatební schůzka, kde se seznámíme, řekneme si své představy a podepíšeme smlouvu. 

Fotím po celé ČR i v zahraničí.

CENA od 7000,-

Rodinky, páry, rande 

Ráda vám nafotím i rodinné fotky, rande v přírodě, těhotenské fotky či zásnuby.

Focení probíhá v exteriéru či u vás doma. Fotografovanou scénu nijak nearanžuji (nedělám tematická stylizovaná focení). Pojmu to většinou, v případě venkovního focení, jako procházku, kde se budete cítit sami sebou. Nebudu vás nutit do divných póz, spíše ve vás povzbudím přirozenost, emoce, lásku. To samé platí i u focení v domácím prostředí.

Strávíme spolu cca 1 hodinu a výsledkem bude 20 upravených fotografií dle vašeho výběru v digitální podobě. 

Místo focení je vždy na domluvě, nejčastěji fotím v Praze, Středočeském nebo Ústeckém kraji, ale ráda dojedu i někam dál. 

CENA: 2500,-

+ 150,- za každou další upravenou fotku nad rámec balíčku

+ doprava

Reality

Potřebujete nafotit byt, kavárnu, horskou chatu či korporátní prostory? Není problém. Mám zkušenosti s focením komerčních objektů, interiérů i krajinářské architektury. 

Pokud by se jednalo o fotografování prostoru určenému k prodeji či hotelového typu, ráda s Vámi prodiskutuji i styling Vašeho prostoru tak, aby to na fotkách vypadalo co nejlépe. Vždy se snažím místo upravit do fotogenické podoby, ale velmi ocením součinnost s Vámi. 

CENA za focení je stanovená individuálně dle rozsahu zakázky a součástí  je vždy osobní schůzka (či skype hovor) předcházející samotnému focení a řádné podepsání smlouvy.

Mám možnost zařídit i focení z dronu. 

Creative content 

Oblast, které bych se chtěla aktuálně začít více věnovat. S pokorou přiznávám, že v této oblasti mám pouze několik menších zkušeností, ale vím, že jsem kreativec, mám smysl pro detail a ráda vám nafotím váš produkt tak, abyste s tím mohli začít plnit socky a bylo to pro potenciální zákazníky vizuálně přitažlivé.

Často cestuji nejen po ČR ale i všude možně po světě, takže si umím představit fotit produkt i tematicky - na plážích, v pralese, na horách. 

Měla bych zájem o spolupráci s firmami, které jsou nějakým způsobem spjaty s přírodou (přírodními materiály), cestováním, nebo třeba se psy. Mám ráda produkty s příběhem, srdcaře, kteří dělají něco fakt na plno a dbají u toho i na trvale udržitelný rozvoj a ekologii. 

 

Nebráním se ani barterové spolupráci a ráda pro Vás před podepsáním dlouhodobější smlouvy nafotím set testovacích fotek zdarma, abyste se ujistili, že následná spolupráce bude dle vašich představ. 

Reportáž z akcí

Ráda Vám nafotím i nějaký firemní event, rodinnou oslavu, konferenci či např. křest knihy.  

 

Baví mě být v tomto případě neviditelná a fotit aktuální reálné dění.

O každé akci bych chtěla znát předem co nejvíce informací a harmonogram. Vždy na akci  přijdu alespoň s půlhodinovým předstihem před začátkem. 

V případě, že potřebujete několik fotek pro tiskové zprávy, je možné je zaslat do 3 hodin po skončení akce. Zbytek fotek předávám vytříděných a upravených v termínu, na kterém se domluvíme (obvykle do 7 dnů po akci).

CENA: 1800,- (první hodina) + každá další hodina za 1000,-

bottom of page