Má cenu si na něco hrát? 

Tady asi čekáte nějaký BIO, životopis nebo výpis úspěchů a výher v soutěžích. Nějak na tohle nejedu, nemám v krvi se chlubit. Mluví za mě moje práce, moje fotky a to je to, co vás na první dobrou buď osloví nebo ne.

 

Fotím aktivně od roku 2011, mám na kontě 60+ svateb, řadu spoluprací s různými firmami, cestovkami, realitkami, architekty. Dlouhodobě spolupracuji s neziskovkami i na focení jejich projektů. 

 

Asi jste z fotek poznali, že mám slabost pro přírodu - YES! Takže pokud plánujete svatbu na louce, chcete nafotit nějakou chatu v horách nebo produkty v přírodním prostředí, jste tu dobře. Mojí vášní a láskou je krajinná fotografie, je to specifické odvětví fotografie, které si myslím ovládám na profesionální úrovni (viz. galerie ZDE).

Nebojte se mě oslovit. Se všemi jednám v přátelské rovině a na osobní schůzce u kafe si ujasníme vaše představy a očekávání. 

 

Samozřejmostí je veškerá spolupráce na smlouvu, nebráním se ani barteru.

Je na mě spolehnutí a vyjdu vám ve všem maximálně vstříc, pokud to bude v mých silách. Těším se na další nové zajímavé projekty. S úctou Ála - fotografka krajiny a divoké přírody a svatební fotografka. 

Technika, kterou používám

Canon 5D Mark III

Canon 16-35/4 L

Canon 70-200/2.8 II IS L

Canon 100/2.8 L

Sigma 35/1.4 ART

Helios 85/1.5

Lee Filters

Stativy Manfrotto a AOKA

Fotobrašny a batohy Lowepro

Fotobatoh Vanguard Up Rise

Kontaktujte mě

Těším se na Vaši zprávu!

  • Facebook
  • Instagram

ALENA MAKOVCOVÁ

Tyršova 7, Škvorec, 250 83

Praha - Východ, IČ: 06050191

Email: makovcova.alena@gmail.com

Sledujte mě na Instagramu: @alena.makovcova.pictures