top of page

Má cenu si na něco hrát? 

Tady asi čekáte nějaký BIO, životopis nebo výpis úspěchů a výher v soutěžích. Nějak na tohle nejedu, nemám v krvi se chlubit. Mluví za mě moje práce, moje fotky a to je to, co vás na první dobrou buď osloví nebo ne.

 

Fotím aktivně od roku 2011, mám na kontě 100+ svateb, řadu spoluprací s různými firmami, cestovkami, realitkami, architekty. Dlouhodobě spolupracuji s neziskovkami i na focení jejich projektů. 

 

Asi jste z fotek poznali, že mám slabost pro přírodu - YES! Takže pokud plánujete svatbu na louce, chcete nafotit nějakou chatu v horách nebo produkty v přírodním prostředí, jste tu dobře. Mojí vášní a láskou je krajinná fotografie, je to specifické odvětví fotografie, které si myslím ovládám na profesionální úrovni (viz. galerie ZDE).

Nebojte se mě oslovit. Se všemi jednám v přátelské rovině a na osobní schůzce u kafe si ujasníme vaše představy a očekávání. 

 

Samozřejmostí je veškerá spolupráce na smlouvu, nebráním se ani barteru.

Je na mě spolehnutí a vyjdu vám ve všem maximálně vstříc, pokud to bude v mých silách. Těším se na další nové zajímavé projekty. S úctou Ála - fotografka krajiny a divoké přírody a svatební fotografka. 

Technika, kterou nyní používám

Leather Camera

C
Sony A7 III

Light Night Lens Stín

Sony 16-35/2.8 GM
Sigma 35/1.4 ART
Sigma 24-70/2.8 ART
Sigma 100-400/5.6  

Helios 85/1.5

Photo Studio světla

Lee Filters
Stativy Manfrotto a AOKA
Brašna Peak Design
Batoh Shimoda Explore


 

Kontaktujte mě

Těším se na Vaši zprávu!

Děkuji, budu se snažit odpovědět, co nejdříve! 

bottom of page