top of page

Tropická svatba v Mostě

Edit fotek: Alena Makovcová

S VERČOU A MARTINEM JSME SE TROCHU SBLÍŽILI JEŠTĚ PŘED SVATBOU, KDYŽ JSME SPOLEČNĚ VYRAZILI NAFOTIT RODINNÉ FOTKY U PŘÍLEŽITOSTI PRVNÍCH NAROZENIN JEJICH MALÉ CLAUDINKY. HNED POTOM JSEM VĚDĚLA, ŽE FOCENÍ NA JEJICH SVATBĚ BUDE NESKUTEČNÁ POHODA, COŽ JAK SE UKÁZALO, BYLA PRAVDA. UŽ DOMA U NEVĚSTY, KDE JSME FOTILI PŘÍPRAVY, VLÁDLA VESELÁ ATMOSFÉRA. VŠICHNI PŘÍCHOZÍ VYFASOVALI LEGENDÁRNÍ PÁRKY, DLE RECEPTU TATÍNKA NEVĚSTY A BYLA SRANDA.

 

DO PŘÍPRAV SVATBY SE KROMĚ VERČI S MARTINEM VE VELKÉ MÍŘE ZAPOJILI I SVĚDCI: KLÁRKA S PŘÍTELEM A PO CELÝ DEN NÁM BYLI PRAVOU RUKOU. BYLO NA NICH VIDĚT, ŽE JIM NA NOVOMANŽELÍCH VELMI ZÁLEŽÍ A ŽE SI PŘEJÍ, ABY TO VERČA S MARTINEM MĚLI DOKONALÉ.


OBŘAD BYL NA HNĚVÍNĚ A POČASÍ NÁS TEDA NEŠETŘILO. PŘEDPOVĚĎ BYLA NA 33 VE STÍNU A NEBE BYLO BEZ MRÁČKU, TAKŽE FOCENÍ V PRAVÉ POLEDNE BYL Z HLEDISKA SVĚTLA TROCHU OŘÍŠEK. ZVAŽOVALI JSME EXTERNÍ BLESKY, ALE NAKONEC JSME TO ZAMÍTLI, PROTOŽE JSME NECHTĚLI RUŠIT ATMOSFÉRU SVATBY. ODDÁVAJÍCÍ BYLA ZASTUPITELKA LIBUŠKA HRDINOVÁ, COŽ BYLA PRO NOVOMANŽELE TA NEJLEPŠÍ VOLBA. VZHLEDEM K TOMU, ŽE OBA OSOBNĚ ZNÁ, BYL PROJEV URČENÝ PŘÍMO NOVOMANŽELŮM.


MARTIN PRO SVOU ŽENU PŘIPRAVIL „PŘEKVAPENÍ“ VE FORMĚ VOZU HUMMER, KTERÝ NÁS DOPROVÁZEL PO CELÝ DEN. PRAVDA, NASTUPOVÁNÍ VE SVATEBNÍCH ŠATECH NEBYLO ZROVNA EASY, ALE TO AUTO BYLO FAKT ORIGINÁLNÍ A MY JSME SI PROJÍŽĎKU NA RESSLU UŽILI (OBZVLÁŠŤ HONZA). POUŽILI JSME HO POTÉ I PŘI FOCENÍ, Z ČEHOŽ BYLA NEVĚSTA VYLOŽENĚ NADŠENÁ :-D

CELÝ ZBYTEK SVATEBNÍHO DNE PROBĚHL V RESTAURACI ZÁTIŠÍ, KTERÉ JE PRO SVATBU V TOMTO POČTU HOSTŮ NAPROSTO IDEÁLNÍ. JE TAM KRÁSNÝ ANGLICKÝ TRÁVNÍK, DOST MÍSTA NA PARTY A MAJITELÉ TO DOLADILI K DOKONALOSTI, KDYŽ PŘINESLI PRO MALÉ DĚTI I BAZÉNEK.


PROTOŽE BYLO PRO NOVOMANŽELE PŘIPRAVENO PŘEKVAPENÍ, KTERÉ ŠLO USKUTEČNIT AŽ ZA TMY, ZŮSTALI JSME O NĚCO DÉLE A POČKALI SI NA TO, PROTOŽE BY BYLA ŠKODA, ABY TO NEMĚLI ZDOKUMENTOVANÉ. MARTIN JE HASIČ, A TAK PRVNÍ ČÁST PŘEKVAPENÍ BYLA PŘÍMO PRO NĚJ -  OHNIVÁ SHOW, NA KTEROU NAVAZOVALA ROMANŤÁRNA VE FORMĚ TANCE PO LOUČEMI A ZAKONČENO TO BYLO NÁDHERNÝM OHŇOSTROJEM. 

 

"Děkujeme, fotky jsou moc krásný :-)"

 


Comments


bottom of page