top of page

Takhle fotogenický pár, jsme ještě nefotili..

Edit fotek: Alena Makovcová

Lokace: Kaple Svatého Ducha v Mostě, Restaurace u Švejka

UŽ PO PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZCE S PETROU A DAVIDEM JSME SI ŘÍKALI, ŽE TAKHLE KRÁSNĚ ZAMILOVANÉ MLADÉ LIDI, JSME SNAD JEŠTĚ NEVIDĚLI. ODZBROJILI NÁS SVÝM PŘÍJEMNÝM A MILÝM VYSTUPOVÁNÍM A Z JEJICH SLOV I POHLEDŮ JSME ČETLI, ŽE TI DVA SE FAKT HLEDALI, AŽ SE NAŠLI. NA JEJICH SVATBU JSME SE STRAŠNĚ TĚŠILI.


OBŘAD PROBÍHAL V HISTORICKÉ KAPLI U SVATÉHO DUCHA, KTERÁ JE POKLÁDÁNA ZA NEJSTARŠÍ PAMÁTKU V MOSTĚ. MY JSME TAM FOTILI POPRVÉ A BYLI JSME PŘEKVAPENI INTIMNÍ  ATMOSFÉROU TOHOTO MÍSTA. PRO MENŠÍ SVATBU, JAKO BYLA TATO, SE TO NÁRAMNĚ HODILO. OBŘAD BYL DOJÁK I PRO NÁS, NECHCI MLUVIT ZA HONZU, ALE JÁ SE MUSELA HODNĚ DRŽET, ABYCH SE NEROZBREČELA SPOLEČNĚ S HOSTY A NOVOMANŽELI, PROTOŽE TO BYLO PROSTĚ KRÁSNÉ A NA PÉTĚ I DAVIDOVI BYLO FAKT VIDĚT, JAK SE MAJÍ STRAŠNĚ RÁDI A BEROU TO VÁŽNĚ.

PO OBŘADU JSME SE SE PŘESUNULI DO RESTAURACE KE ŠVEJKOVI, KDE PROBÍHALA HOSTINA A CELÝ ZBYTEK SVATEBNÍHO DNE. NA SVATBĚ BYLO PLNO DĚTÍ, COŽ MY MÁME MOC RÁDI, PROTOŽE Z TOHO ČASTO VZNIKAJÍ ROZTOMILÉ MOMENTY, KTERÉ NÁS BAVÍ ZACHYCOVAT A NEJINAK TO BYLO I V TENTO DEN. DCERA NOVOMANŽELŮ (KTERÁ MĚLA MIMOCHODEM NEJDELŠÍ ŘASY NA SVĚTĚ), BYLA VE SVATEBNÍCH ŠATIČKÁCH NESMÍRNĚ ROZTOMILÁ A NA FOCENÍ I S OSTATNÍMI DĚTMI BEZVADNĚ SPOLUPRACOVALA.


FOTIT JSME POZDĚJI JELI OPĚT DO KOSTELA, DO KAPLE A K JEZÍRKU, KDE JSME TO V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH MĚLI CELÉ PRO SEBE. PŘÍJEMNĚ NÁS PŘEKVAPIL I PŘÍSTUP PANÍ, KTERÁ MÁ NA STAROSTI MOSTECKÝ KOSTEL, PROTOŽE NÁM VE VŠEM VYŠLA VSTŘÍC A PUSTILA NÁS I NA MÍSTA, KAM SE NORMÁLNĚ NESMÍ. BYL TO KRÁSNÝ DEN, KDY VŠECHNO VYŠLO, TAK JAK JSME SI PŘEDSTAVOVALI.


NOVOMANŽELÉ BYLI NA FOCENÍ SKVĚLÍ, NEMUSELI JSME SE NIJAK INSTRUOVAT ANI STAVĚT DO NĚJAKÝCH PÓZ, NECHALI JSME JE PROSTĚ, ABY BYLI PŘIROZENÍ A TAK SI MYSLÍME, ŽE TO BYLO NEJLEPŠÍ. U TŘÍDĚNÍ FOTEK JSME MĚLI DILEMA, PROTOŽE JSME NENARAZILI TÉMĚŘ NA ŽÁDNOU FOTKU, KDE BY JIM TO NESLUŠELO. JSME MOC RÁDI, ŽE JSME U TOHO, MOHLI BÝT S NIMI A ZA TO JIM DĚKUJEME (COŽ JE SLOVO, KTERÉ JSME Z JEJICH ÚST TEN DEN SLYŠELI ASI 100X AŽ NÁS TÍM DOSTÁVALI DO ROZPAKŮ). 

 

" Chceme Vám ještě jednou moc za všechno poděkovat . Byli jste skvělí , bylo nám s vámi hrozně fajn . Děkujeme za úžasné fotky, které budeme mít dokonce života. Budeme vás doporučovat dál a dál to nám věřte. Jsme rádi že právě vy jste byli s námi v náš Den. Takže ještě jednou moc děkujeme ! "

 

Comentários


bottom of page