top of page

Svatba ve skalách

Edit fotek: Alena Makovcová

KDYŽ MĚ OSLOVIL KAMIL, JESTLI BYCH JIM NECHTĚLA FOTIT SVATBU, SOUHLASILA JSEM, PROTOŽE MI BYLO JASNÉ, ŽE TO BUDE SVATBA PODLE NAŠEHO GUSTA. UŽ JEN MÍSTO, KTERÉ BYLO ZVOLENÉ PRO OBŘAD, BYLO SKVĚLÉ – LESNÍ SVATBA, HURÁ! OBŘAD SE KONAL V TISSKÝCH STĚNÁCH, KDE JSME MY S HONZOU MĚLI JEDNO Z NAŠICH PRVNÍCH RANDE, TAKŽE TO BYLO I PRO NÁS TAK TROCHU SYMBOLICKÉ. LÍBILO SE NÁM, ŽE OBŘAD BYL OPRAVDU VE SKALÁCH, V LESE, NEDALEKO ZÁKLADNY HOROLEZCŮ.


HOSTINA A NÁSLEDNÉ VESELÍ SE KONALO V OSTROVĚ, V ROUBENCE POD CÍSAŘEM, KDE JSME BYLI POPRVÉ A JE TO KRÁSNÉ MÍSTO PRO SVATBU. UMĚLI JSME SI TAM PŘEDSTAVIT I KRÁSNOU VENKOVNÍ BOHO SVATBU PO ŠIRÝM NEBEM. IHNED VEDLE RESTAURACE JE CHRÁNĚNÁ LOKALITA, NESEČENÁ LOUKA PLNÁ ORCHIDEJÍ A CELÉ TOTO MÍSTO JE OBKLOPENO LABSKÝMI PÍSKOVCI.


ATMOŠKA, JAK UŽ TO TAK NA SVATBÁCH BÝVÁ, BYLA FAJN, HLAVNĚ DÍKY NOVOMANŽELŮM MARKÉTCE A KAMILOVI, KTEŘÍ JSOU VELMI SRDEČNÍ A ZÁBAVNÍ. FOTIT JSME VYRAZILI ZPĚT DO TISKÝCH STĚN NA SKÁLY, COŽ PRO NÁS BYL ZÁŽITEK. JSME RÁDI, ŽE DO TOHO KAMIL S MARKÉTKOU ŠLI PO HLAVĚ, PROTOŽE POČASÍ BYLO NA ČERVEN OPRAVDU VELMI STUDENÉ, CELÝ DEN SE STŘÍDAL DÉŠŤ A MRHOLENÍ. PROTO OCEŇUJEME, ŽE SE NOVOMANŽELÉ NECHALI PŘEMLUVIT NA FOCENÍ NA VRCHOLCÍCH SKAL.

 

"Děkujeme za milou společnost a krásné fotografie, které nejen zvěčnily náš nezapomenutelný den, ale zachytily i příjemnou atmosféru. Děkujeme."

 Comments


bottom of page