top of page

Svatba na Panství Velichov

Fotografové: Alena Makovcová

Edit fotek: Alena Makovcová

DRUHÁ SVATBA, KTEROU JSME LETOS MĚLI MOŽNOST FOTIT BYLA VE VELKÉM BŘEZNĚ A NESLA SE V DUCHU RETRA. FOTILI JSME CELÝ SVATEBNÍ DEN OD PŘÍPRAV AŽ PO AFTERPARTY. PŘÍPRAVY NEVĚSTY PROBÍHALY V KRUPCE V SUPER STYLOVĚ ZAŘÍZENÉM DOMKU JEJÍCH RODIČŮ, COŽ NAPROSTO KORESPONDOVALO S DUCHEM VINTAGE SVATBY. ATMOSFÉRA VELKÉ RODINNÉ SVATBY BYLA JEŠTĚ UMOCNĚNA TÍM, ŽE SE VŠICHNI PŘÁTELÉ A PŘÍBUZNÍ SEŠLI PŘED ODJEZDEM NA OBŘAD U NEVĚSTY DOMA, KDE TAK VZNIKL NATĚŠENÝ CVRKOT. VELKÝM PŘEKVAPENÍM PRO NÁS BYLO, ŽE PRO NEVĚSTU PŘIJELO AŽ DOMŮ NÁDHERNĚ ZRENOVOVANÉ BMW Z TŘICÁTÝCH LET.


NA POŘADU DNE BYL SAMOZŘEJMĚ OBŘAD, KTERÝ SE KONAL NA ZÁMKU VE VELKÉM BŘEZNĚ. CESTOU JSME BYLI LEHCE NESVÍ, PROTOŽE ZÁMKY TAM JSOU DVA A MY JSME SI NEBYLI JISTÍ, KTERÝ PŘESNĚ JE TEN NÁŠ. NAŠTĚSTÍ VŠE DOBŘE DOPADLO A BYLI JSME TAM JEŠTĚ S MALÝM PŘEDSTIHEM. OBŘAD PROBĚHL VE VELMI POKLIDNÉM DUCHU V TMAVÉ NEORENESANČNÍ SÍNI S KAZETOVÝM STROPEM, KTERÁ BYLA OSVÍCENA POUZE VENKOVNÍM SVĚTLEM A SVÍČKAMI. NETRADIČNÍ PROSTORY OPĚT PERFEKTNĚ LADILY S VZEZŘENÍM CELÉ SVATBY. HLAVNÍ BOD DNE MĚL OVŠEM JEŠTĚ PŘIJÍT.


PO OBŘADU SE UDĚLALO PÁR SKUPINOVÝCH FOTEK A PŘESUNULI JSME SE S KOLONOU NA PANSTVÍ VELICHOV, KDE PROBĚHL ZBYTEK DNE. TOTO MÍSTO NA NÁS UDĚLALO VELKÝ DOJEM NEJEN SVÝM VZHLEDEM, ALE I VELMI POZITIVNÍM PŘÍSTUPEM MAJITELE A PERSONÁLU. SOUČÁSTÍ ODPOLEDNE BYLA KROMĚ SVATEBNÍCH TRADIC I PROHLÍDKA ROZSÁHLÝCH SKLEPŮ A JÍZDA MÍSTNÍM VLÁČKEM. STYLIZOVANÉ FOCENÍ NOVOMANŽELŮ PROBĚHLO AŽ V PODVEČER ZA FANTASTICKÉHO SVĚTLA. MĚLI JSME K DISPOZICI KOČÁR Z PRVNÍ REPUBLIKY A BANDU BRATRŮ ŽENICHA, KTERÉ JSME VYUŽILI JAKO ŠERPY A KTEŘÍ NÁM SKVĚLE ASISTOVALI. NEVĚSTA BYLA NÁDHERNÁ A STEJNĚ JAKO U PŘEDCHOZÍ SVATBY, NENUTILI JSME NOVOMANŽELE DO NĚJAKÝCH PŘEHNANÝCH PÓZ, ALE NECHALI JSME JIM PROSTOR PŮSOBIT PŘIROZENĚ, COŽ SE NÁM UKÁZALO JAKO NEJLEPŠÍ VOLBA. ZA ZAPADAJÍCÍHO SLUNCE VZNIKLY MOC PŘÍJEMNÉ FOTKY, DO KTERÝCH JSME NEMUSELI V POSTPROCESU SKORO VŮBEC ZASAHOVAT.


TĚŠÍ NÁS SPOLUPRÁCE S TAK FAJN MLADÝMI LIDMI A PŘEJEME JIM DO SPOLEČNÉHO ŽIVOTA HODNĚ ŠTĚSTÍ.

 Comments


bottom of page