top of page

Magický Panenský Týnec

Edit fotek: Alena Makovcová

Lokace: Panenský Týnec

TENTOKRÁT JSME SE ZASTAVILI NA POHODOVÉ SVATBĚ NA TRASE PRAHA-MOST V NEDOSTAVĚNÉM CHRÁMU V PANENSKÉM TÝNCI.  JÁ OSOBNĚ JSEM TAM ZATÍM NIKDY NEFOTILA, HONZA UŽ ANO, TAKŽE S TÍM MĚL ZKUŠENOSTI A PŘEDSTAVU, JAK TO TAM UCHOPIT. 


HVĚZDAMI DNE BYL PÁR, JITKA A JIRKA, KTEŘÍ SE ROZHODLI DO TOHO PRAŠTIT BĚHEM PODZIMNÍHO SLUNEČNÉHO DNE V EPICKÝCH PROSTORÁCH. PŘESNĚ V MÍSTĚ, KDE SE KONAL OBŘAD, ÚDAJNĚ MNOHO LIDÍ CÍTÍ NÁVALY POZITIVNÍ ENERGIE A NEDOSTAVĚNÁ LOĎ CHRÁMU JE CÍLEM TURISTŮ Z CELÉHO ČESKA. NEVÍME ZDA TO BYLO DÍKY TAJEMNÉMU MÍSTU, ALE MUSÍME ŘÍCT, ŽE POZITIVNÍ ENERGIE, JE TO, CO NA TÉTO SVATBĚ VÁŽNĚ NECHYBĚLO. JIŽ ÚVOD OBŘADU, KDY ŽENICH VIDĚL POPRVÉ NEVĚSTU BYL PLNÝ EMOCÍ A EMOCE MY CO? MILUJEME!


OBŘAD PROBĚHL POMĚRNĚ RYCHLE A PAK JSME SE VYDALI CVAKNOUT KLASICKÉ RODINNÉ SKUPINOVÉ FOTKY VEN DO ZELENĚ. TĚSNĚ PŘED ODJEZDEM NA OBĚD JSEM SI VŠIMLA JEŠTĚ ZAJÍMAVÉHO MOMENTU, KDY SLUNCE TĚSNĚ ZAPADALO ZA HRANU CHRÁMU A VZNIKLA TAK PRO MĚ ZAJÍMAVÁ PŘÍLEŽITOST SPOJIT FOCENÍ PŘÍRODY S KRÁSNOU ATMOSFÉROU SVATBY. I PŘESTO, ŽE BY NĚKDO MOHL ŘÍCT, ŽE JE MINIMALISTICKÁ, MÁM Z TÉTO FOTKY VELKOU RADOST, ZEJMÉNA B&W PROVEDENÍ JÍ SEDÍ. 


PAK UŽ SE HOSTÉ PŘESUNULI DO PENZIONU NA PILE, KDE BYLA PŘIPRAVENA SVATEBNÍ TABULE LADĚNÁ DO FIALOVÝCH BAREV. PŘED VSTUPEM SI DALI NOVOMANŽELÉ PANÁKA VODY & VODKY A NA DLAŽBU PADL TRADIČNĚ BÍLÝ TALÍŘ, KTERÝ SE ROZBIL SNAD NA 100 KUSŮ. HOSTINĚ PŘEDCHÁZEL PROJEV SVĚDKŮ - SOUROZENCŮ, VE KTERÉM NECHYBĚLY VTIPNÉ I DOJEMNÉ ČÁSTI. HOSTINA PROBĚHLA VELMI POKLIDNĚ A V PŘÍJEMNÉM A POHODOVÉM DUCHU. 

V PODVEČER, JSME SE VYDALI NA STYLIZOVANÉ FOCENÍ, KDY NÁM MOC POMOHLO, ŽE NOVOMANŽELÉ MĚLI VYHLÍDNUTÁ PĚKNÁ MÍSTA. VRÁTILI JSME SE K CHRÁMU, ZASTAVILI SE JEŠTĚ ASI NA DVOU MÍSTECH V OKOLNÍCH VESNICÍCH A ZÁVĚR FOCENÍ JSME ZFOUKLI U RYBNÍKA, KDE BYLO K DISPOZICI ZAJÍMAVÉ MOLO. TEDY, POD SLOVEM MOLO, SI NEPŘEDSTAVUJTE PŘEKRÁSNÉ DŘEVĚNÉ SVATEBNÍ MOLO, ALE DOSLOVA NOČNÍ MŮRU PRO VŠECHNY NEVĚSTY NA PODPATCÍCH. JEDNALO SE O KOVOVOU MŘÍŽ, KTERÁ MĚLA STOVKY DĚR, TAKŽE VELMI OBDIVUJEME NEVĚSTU, ŽE TO DALA A JEŠTĚ U TOHO STIHLA VYPADAT TAK BOŽSKY. VEČERNÍ FOCENÍ U RYBNÍKA BYLO FAJN, PROTOŽE BYLO PŘÍJEMNÉ MĚKKÉ SVĚTLO, KTERÉ OBJEKTY NA FOTKÁCH ROZJASŇUJE JAKO STŘÍBŘITÁ ZÁŘE. 

JEŠTĚ JSEM ZAPOMNĚLA PODOTKNOUT, ŽE ŽENICH JE TAKÉ FOTOGRAF, TAKŽE CO VÁM BUDU POVÍDAT, FOTIT SVATBU SVATEBNÍHO FOTOGRAFA BYLA VÝZVA! JSME MOC RÁDI, ŽE JSME MOHLI POZNAT TAKHLE MILÝ PÁR A MOC RÁDI SE ZNOVU VIDÍME. 

 

"Naprosto perfektní přístup a velmi přátelské jednání. Vřele doporučuji. Mockrát děkujeme."

 
Commentaires


bottom of page