top of page

U lesa na Lesné

Edit fotek: Jan Watzek


Andrejka a Dave jsou spolu snad odjakživa. Chodili spolu už na gymplu a vlastně si je ani neumím představit bez sebe, takže to, že se vezmou, byla jasná volba. Jako místo svatby si vybrali hotel Lesná v Krušných horách, což je místo, kde to dobře známe, protože máme nedaleko chalupu. Krušné hory obecně milujeme, takže když Andrejka přišla s tím, že se budou brát tam, byli jsme moc rádi.


Počasí bylo celý den proměnlivé, ale na důležité momenty se vždy vyčasilo a nepršelo. Obřad byl venku v přírodě, což s výhledy na hory vypadalo nádherně. Odpoledne se na louce před svatebním stanem objevila skupinka na westernových koních, kteří pak byli pár hodin uvázaní na nedaleké louce. Využili jsme je k focení, protože se do konceptu svatby náramně hodili :-D


Určitě bych chtěl vyzdvihnout i účast koordinátorky Alči z Maggie´s eventová agentura, s kterou jsme už zažili pár svateb a je to prostě znát, když tam je. Vše bylo do puntíku připravené, nikdo nemusel nic řešit, vše se dalo zařídit. Byla to párty jak má být, tančil i devadesátiletý děda, lidi se bavili. Fotit jsme vyrazili na louky kolem a k rybníčku s molem, kam se rádi v létě jezdíme koupat. Andrejka a Dave nás předem prosili, že nechtěj žádné moc stylizované fotky, tak jsme se jim snažili vyjít vstříc a pojali jsme to spíš jako takovou foto-procházku a reportáž z celého jejich dne.

 

Comments


bottom of page