top of page

Svatba plná radosti v Křížovnické baště

Fotografka a edit fotek: Alena Makovcová

Lokace svatby: Tursko, Křížovnická bašta


Focení této svatby mi vkročilo do cesty úplnou náhodou. Jedna fotografka se bohužel nemohla z vážných důvodů dostavit a sháněla za sebe náhradu, doslova za 5 minut 12.

A tak jsem se v 10:30 dozvěděla, že za ní mám zaskočit a od 12 je obřad v místě, které je od mého domova vzdáleno asi hodinu jízdy autem. Trochu honička, ale dojela jsem a nakonec vše klaplo na výbornou!


Prvotní rozpaky panovaly na obou stranách. Já jsem se snažila ze všech sil i přesto, že jsem holky neznala. Neznala jsem jejich představy o tom, jak chtějí, aby fotky vypadaly. Byla to výzva a já se snažila se naladit na jejich vlnu a musím (trochu egoisticky) říct, že jsem se s tím poprala celkem dobře. K samotné svatbě netřeba nic dodávat - vše bylo dokonale připravené. Křížovnická bašta, kterou si nevěsty vybraly pro svatební den byla perfektní - uzavřený dvůr, který poskytoval dostatek prostoru pro velké množství hostů a fakt krásně vyzdobený sál ve středověkém stylu. V patře sálu byl vytvořen intimní prostor při svíčkách pro nejbližší rodinu a v kombinaci s přítmím a dojemnými projevy to mělo působivou atmosféru. Počasí ten den bylo slunečné, takže se hosté bavili uvnitř i venku a nálada byla opravdu veselá, což jde myslím z fotek vidět. Večer to byla pořádná párty, kde tančili skoro všichni hosté a mělo to ten správný feeling!


Jsem ráda, že jsem měla možnost se na tuto svatbu dostat, poznat dvě krásné duše a i samu sebe přesvědčit o tom, že i když přijde výzva jako byla tato, jsem schopná se s tím důstojně poprat. Děkuji moc za tuto možnost, být s vámi u toho, měly jste do krásné!Comments


bottom of page