top of page

Dymník u Rumburka

Lokace: Dymník u Rumburka, Resort Dymník

Svatební balíček: Celodenní

 

Že jste ještě nezažili svatbu, kde celý den prší? My ANO! A bylo to překvapivě super!

Andrejka a Marek jsou dva horalové, co se nezalekli ani teplot kolem 5 stupňů a prudkého deště a měli venkovní svatbu na svém vysněném místě. Oceňuji, že to hecli a obřad proběhl venku, protože být to moje svatba, udělala bych to stejně. Místo, které vybrali, k tomu totiž úplně vybízelo - Rumburské stonehenge jsou unikátní krásné místo, kde měl svatební obřad zase jiný rozměr, než na který jsme zvyklí z kostelů a úřadů.

V průběhu obřadu se počasí zhoršilo tak, že pršelo snad horizontálně a foukal vítr, že skoro nešly udržet deštníky, ale hosté byli úžasní - všichni byli stateční a i u toho zvládli vypadat krásně.


Zbytek dne probíhal v poklidné atmosféře v teple prostor Resortu Dymník, což je rustikální chalupa s pěkným velkým sálem, kam se bez problémů naskládá více než 120 hostů.


Na stylizované focení jsme i přes nepřízeň počasí vyrazili do okolí kamenných menhirů a blízkého lesa. Ještě jednou musím vzdát čest Andrejce, protože fakt byla kosa jak sviňa a ona to celé zvládla svlečená a s úsměvem. Obecně jsme si s novomanželi fakt sedli - strašně milý pár, byla s nimi legrace a skvěle se doplňovali - prostě takový ten pár s kterým byste rádi šli zapařit nebo jeli na vodu :-) Já pevně věřím, že se ještě potkáme!

Horám a deštivému počasí zdar!

 

ZPĚTNÁ VAZBA OD NOVOMANŽELŮ:


"Ála se svým přítelem nám fotili v září svatbu. Našla jsem si je přes internet. Už z první schůzky jsme byli s manželem nadšení. Ála je moc milý člověk a její parťák také. Naší podmínkou bylo to, aby nás při focení naštelovali a to se jim povedlo na 100%. Fotky jsou originální a nádherné. Jsme naprosto spokojení. Oba dva nejsou z cukru a ani vytrvalý déšť během obřadu je nezastavil. Jsou to profíci. Přijeli dříve, obhlédli terén a vytáhli nás na místa, o kterých jsme ani nevěděli. Věděli, jak zorganizovat 120 lidí. Určitě na 100% doporučujeme!!!!! Nebudete litovat a poznáte úžasné lidi."

 

Comments


bottom of page