top of page

Zámecká v Teplicích again!

Edit fotek: Alena Makovcová

Lokace: Zahradní dům Teplice

LENKA S LUKÁŠEM SE ROZHODLI PRO OBŘAD V TEPLICKÉ ZÁMECKÉ ZAHRADĚ V ZAHRADNÍM DOMĚ. TOTO MÍSTO MÁME MOC RÁDI, FOTILI JSME ZDE JIŽ MNOHOKRÁT, PROTO JSME VĚDĚLI, CO OD TOHO ČEKAT. OBŘAD BYL SUPER, VEDL HO PAN KOHLÍČEK (S NÍMŽ SICE POLITICKY NESOUHLASÍME, ALE ODDÁVAT UMÍ KRÁSNĚ) A NOVOMANŽELŮM TO MOC SLUŠELO. NEVĚSTA BYLA VKUSNĚ JEMNĚ NALÍČENÁ A MĚLA FAKT NÁDHERNÉ ŠATY.


PO OBŘADU JAKO VŽDY, NÁSLEDOVALO FOCENÍ A POSLÉZE JSME SE VŠICHNI PŘESUNULI KE KANTOROVI, KDE PROBÍHAL ZBYTEK SVATEBNÍHO DNE. SÁL TO BYL OPRAVDU PROSTORNÝ, TAKŽE BYLO DOSTATEK MÍSTA PRO POŘÁDNOU SVATEBNÍ ZÁBAVU. NEJSME SI JISTÍ, KDO ZÁBAVU VYMÝŠLEL, ALE ZA TO PALEC NAHORU, PROTOŽE SE HRÁLY HRY, KTERÉ JSME NA JINÉ SVATBĚ ZATÍM NEVIDĚLI. V DOBĚ, KDY JSME SE JELI FOTIT, MĚLI NOVOMANŽELÉ PŘIPRAVNÉ PRO HOSTY ORIGINÁLNÍ NOVINY A KVÍZ, COŽ JAK JSME SI PO NÁVRATU Z FOCENÍ VŠIMLI, VŠICHNI UVÍTALI POZITIVNĚ A POCTIVĚ TO VYPLŇOVALI. NA FOCENÍ NOVOMANŽELŮ JSME SE VYDALI DO ZÁMECKÉHO PARKU, KDE JSME SE POHODOVĚ PROŠLI A UDĚLALI PÁR FOTEK.

SPOLUPRÁCE S LENKOU A LUKÁŠEM BYLA MOC PŘÍJEMNÁ, OBA BYLI VELMI PŘÍJEMNÍ A ČLENOVÉ JEJICH RODIN BYLI BEZPROSTŘEDNÍ A MILÍ, ŽE JSME SE CÍTILI OPRAVDU JAKO SOUČÁST JEJICH RODINY. ZA COŽ JIM MOC DĚKUJEME.

 

Comentarios


bottom of page