top of page

Svatba ve mlýně

Edit fotek: Alena Makovcová

Lokace: Spálený mlýn, Mníšek pod Brdy

LETOŠNÍ PRVNÍ SVATEBNÍ FOCENÍ PROBĚHLO KONCEM KVĚTNA VE SPÁLENÉM MLÝNĚ, NEDALEKO MNÍŠKU POD BRDY. PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NAŠTĚSTÍ NEBYLA NAPLNĚNA A BYLO CELÝ DEN PŘÍJEMNĚ LEHCE POD MRAKEM (COŽ NÁM JAKO FOTOGRAFŮM BEZVADNĚ VYHOVUJE). STRÁVILI JSME DEN S SYMPATICKÝM PÁREM VERČOU A MARTINEM, KTEŘÍ NÁS DOSTALI SVOU PŘIROZENOSTÍ.


SVATEBNÍ DEN JSME FOTILI OD PŘÍPRAV PO KRÁJENÍ DORTU. PROSTŘEDÍ MLÝNA, JE NA SVATBY JAKO DĚLANÉ A INSPIRATIVNÍ, TAKŽE JSME NEMUSELI NIC SLOŽITĚ VYMÝŠLET. SOUČÁSTÍ JE I ROZLEHLÝ PARK S ALTÁNKEM, KDE VŠE KVETLO A BYLA TAM FANTASTICKÁ ZÁKOUTÍ. SVATBA BYLA LADĚNA DO PASTELOVÝCH MAKRONKOVÝCH BAREV, COŽ PŮSOBILO PŘÍJEMNĚ A NENÁSILNĚ.


DOMINANTOU CELÉ SVATBY BYLA PŘEKRÁSNÁ NEVĚSTA, KTERÁ S TÉMĚŘ DOKONALOU PLETÍ A POSTAVOU MODELKY NEPOTŘEBOVALA SKORO ŽÁDNÉ RETUŠE. JE RADOST FOTIT NĚKOHO, KDO PŮSOBÍ OD PŘÍRODY TAK PŘIROZENÝM A NĚŽNÝM DOJMEM. S ŽENICHEM TVOŘILI MOC KRÁSNÝ PÁR A I PŘI STYLIZOVANÉM FOCENÍ BYLO VIDĚT, ŽE SE K SOBĚ PARÁDNĚ HODÍ. MOC SI VÁŽÍME MOŽNOSTI, ŽE JSME MOHLI BÝT SOUČÁSTÍ JEJICH VELKÉHO DNE.

 

Comments


bottom of page