top of page

Svatba milovníků psů v Teplicích

Edit fotek: Alena Makovcová

Lokace: Zahradní dům Teplice, Restaurace Cepín

PODZIMNÍ BAREVNÉ SVATBY JSOU TOP! TOTO OBDOBÍ JE PRO NÁS, KTEŘÍ SE VŽDY SNAŽÍME TROCHU PROPOJIT PŘÍRODU A ROČNÍ OBDOBÍ S VYZNĚNÍM NAŠICH FOTEK, ÚPLNÝ RÁJ. NA POSLEDNÍ SVATBU LETOŠNÍ SEZONY JSME SE MOC TĚŠILI, PROTOŽE SE JEDNAK KONALA V PROSTŘEDÍ, KTERÉ DOBŘE ZNÁME - V ZAHRADNÍM DOMĚ V TEPLICÍCH A BYLI JSME SI JISTÍ, ŽE CELÁ ZÁMECKÁ ZAHRADA BUDE HRÁT VŠEMI BARVAMI.


ZAHRADNÍ DŮM JE DLE NAŠEHO NÁZORU JEDNA Z NEJHEZČÍCH BUDOV TEPLIC, KDE USPOŘÁDAT OBŘAD, PROTOŽE JE TAM PERFEKTNÍ VSTUP NA VENKOVNÍ NÁDVOŘÍ, KDE SE BEZVADNĚ FOTÍ. 


OBŘAD VEDL VTIPNÝ A LIDSKÝ ODDÁVAJÍCÍ. TAKOVÝCH VE SVÉ BRANŽI MOC NENÍ, PROTO TO TU ZMIŇUJEME, ŽE NÁS POBAVIL A SOUČASNĚ NEBYL PŘÍLIŠ PATETICKÝ A NECHTĚLO SE NÁM BREČET PŘI KAŽDÉM DRUHÉM SLOVĚ.


PŮVODNÍ ZADÁNÍ OD NOVOMANŽELŮ BYLO FOTIT JEN OBŘAD, ALE VZHLEDEM K NENADÁLÝM UDÁLOSTEM (ZRUŠENÍ FOCENÍ DALŠÍM FOTOGRAFEM), JSME ZŮSTALI AŽ DO KRÁJENÍ DORTU. POČASÍ BOHUŽEL NEVYŠLO ÚPLNĚ PODLE PŘEDSTAV, ALE STROMY V ZÁMECKÉ BYLY STÁLE KRÁSNĚ BAREVNÉ A NOVOMANŽELÉ NESMÍRNĚ STATEČNÍ A PLNI ODHODLÁNÍ SE NAFOTIT I V TAK ŠKAREDÉM A CHLADNÉM POČASÍ. A CO VÍC, MĚLI JSME S SEBOU DVA BODYGUARDY, KTEŘÍ I ZAPÓZOVALI! KDO MĚ ZNÁ, UMÍ SI ŽIVĚ PŘEDSTAVIT, JAK JSEM Z PŘÍTOMNOSTI DVOU ČTYŘNOHÝCH PARŤÁKŮ BYLA NADŠENÁ. MÁ TO SVÉ KOUZLO MÍT VLASTNÍ PSY NA SVÉ SVATBĚ, MĚ TO DOKONCE PŘIJDE NAPROSTO AUTOMATICKÉ, PROTOŽE JSOU TO JEDNOU ČLENOVÉ RODINY, TAK BY NEMĚLI BÝT OCHUZENI ANI O TAK VELKOU ŽIVOTNÍ UDÁLOST JEJICH PÁNÍČKŮ. BYLO TO ZKRÁTKA BEZVA. 


ODPOLEDNE JSME SE PŘESUNULI Z TEPLIC DO MIKULOVA, KDE BYLA HOSTINA V RESTAURACI CEPÍN, KDE MAJÍ PRO TYTO PŘÍLEŽITOSTI MOC PĚKNÝ PŘÍRODNĚ LADĚNÝ SALONEK. JIŽ PŘI PŘÍJEZDU JSEM HONZOVI NADŠENĚ LÍČILA, ŽE TOTO MÍSTO DOBŘE ZNÁM, PROTOŽE V MINULOSTI PATŘILO ZNÁMÝM A JEJICH PŮLNOČNÍ ČESNEČKA BYLA VYHLÁŠENÁ V CELÉM KRAJI, TAKŽE JSEM BYLA ZVĚDAVÁ, JAKÉ TO TAM BUDE. PERSONÁL BYL PŘÍJEMNÝ, AKORÁT BYCHOM TEDY CHTĚLI PODOTKNOUT, ŽE HÁZENÍ TALÍŘEM PŘIŠLO ZE STRANY OBSLUHY TROCHU NEČEKANĚ, ALE MÁME TO, ALESPOŇ JEDNU FOTKU! 


JÍDLO MĚLI MOC DOBRÉ, A ŽE MY JSME, CO SE TÝČE SVÍČKOVÝCH CELKEM ZNALCI :D ČÍMŽ BYCHOM RÁDI PODĚKOVALI NOVOMANŽELŮM, ZA TO, ŽE NEJEN, ŽE BYLI CELOU DOBU PŘÍJEMNÍ A MILÍ, ALE JEŠTĚ NÁS I POHOSTILI (COŽ U TAKTO KRÁTKÉHO FOCENÍ ANI NEMUSELI). DĚKUJEME, DOUFÁME, ŽE JSTE SI VÁŠ DEN UŽILI A ŽE NA NĚJ PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH FOTEK BUDETE RÁDI VZPOMÍNAT! 

 

コメント


bottom of page