top of page

Moravsko - Česká svatba v Mostě!

Edit fotek: Alena Makovcová, Jan Watzek

Lokace: Kostel Vtelno, Benedikt Most

SVATEBNÍ SEZONA 2018 JE JIŽ V PLNÉM PROUDU, PROTO KONEČNĚ PŘIDÁVÁME REPORT Z KRÁSNÉ KVĚTNOVÉ MORAVSKO - ČESKÉ SVATBY KATKY A HONZY. OBŘAD PROBĚHL V KOSTELE VE VTELNĚ, KDE JSME BYLI FOTIT POPRVÉ. KOSTEL NÁS PŘEKVAPIL VELKORYSÝMI PROSTORY, KTERÉ BY ZVENČÍ NIKDO NEHÁDAL. CÍRKEVNÍ OBŘAD BYL V KONTEXTU MOSTECKA TROCHU NETRADIČNÍ, ALE FARÁŘ HO VEDL S CITEM A JEHO SLOVA JISTĚ OSLOVILA VŠECHNY PŘÍTOMNÉ. 


HOSTINA A ZÁBAVA PROBĚHLA V AREÁLU BENEDIKT A POČASÍ DOPADLO NA VÝBORNOU, TAKŽE SE DŮLEŽITÉ MOMENTY DNE MOHLY ODEHRÁVAT I VENKU. HIGHLIGHT TÉTO SVATBY BYLA JEDNOZNAČNĚ ŽIVÁ A VESELÁ ATMOSFÉRA, KTERÁ BYLA OPRAVDU OD RÁNA AŽ DO NOCI. NÁM SE S NOVOMANŽELI PRACOVALI VÝBORNĚ, OBA BYLI PO CELÝ DEN USMĚVAVÍ A PŘIROZENÍ. NA TÉTO SVATBĚ JSME KLADLI VE FOTKÁCH DŮRAZ SPÍŠE NA REPORTÁŽ CELÉHO DNE, JAK SI KATKA S HONZOU PŘÁLI. BYLI JSME NADŠENÍ Z ENERGIE A EMOTIVNÍCH MOMENTŮ, KTERÝCH NA SVATBĚ BYLO AŽ AŽ (AŤ UŽ SE JEDNÁ O GRATULACE BABIČKY NEVĚSTĚ NEBO NÁDHERNÝ PROJEV SVĚDKA PŘED HOSTINOU) - CO VÁM BUDU POVÍDAT, NEJEDNO OKO NEZŮSTALO SUCHÉ! 


SKVĚLÝ BYL TAKÉ POČET DĚTÍ NA SVATBĚ, U ČEHOŽ MUSÍME S TROCHOU ŠKODOLIBOSTI DODAT, ŽE ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA VS. DĚTI BYLA PRO NAŠE OBJEKTIVY FAKT ZÁBAVA. 


HUDEBNÍ KAPELU CIMBAL HELL BAND BUDEME DOPORUČOVAT KUDY BUDEME CHODIT, PROTOŽE TO, CO KLUCI DOVEDLI ZAHRÁT NA CIMBÁL, TO JSME JEŠTĚ NEVIDĚLI. BYLI VÝBORNÍ A ZAHRÁLI FAKT COKOLIV NAPŘÍČ VŠEMI HUDEBNÍMI ŽÁNRY.


PO SETMĚNÍ NA NÁS ČEKALO PŘEKVÁPKO VE FORMĚ PRSKAVEK, TO JSME FOTILI POPRVÉ A BYLO TO SUPER. MOC DĚKUJEME KATCE A HONZOVI ZA PŘÍLEŽITOST BÝT U TOHOTO JEJICH VELKÉHO DNE, VÁŽÍME SI TOHO. 

 

Comments


bottom of page