top of page

Hanka & Ivy na Červené Lhotě

Edit fotek: Alena Makovcová

V NEDĚLI 20. 8. JSME DOSTALI SKVĚLOU PŘÍLEŽITOST FOTIT SE SVATBU NA ČERVENÉ LHOTĚ. TO MÍSTO PŘÍMO VYBÍZÍ K FOCENÍ VENKOVNÍ SVATBY. HONZA TAM JIŽ FOTIL, JÁ JEŠTĚ NE, A TAK JSEM SE DOST DLOUHO TĚŠILA. MODLILI JSME SE ZA DOBRÉ POČASÍ, COŽ PARÁDNĚ VYŠLO.

SVATBA TO BYLA NÁDHERNÁ A VSKUTKU NETRADIČNÍ. POPRVÉ V ŽIVOTĚ, JSME SE MOHLI ZÚČASTNIT PRO NÁS NOVÉHO ŽIDOVSKÉHO OBŘADU, KTERÝ VEDLA RABÍNKA AŽ Z USA (V ANGLIČTINĚ A HEBREJŠTINĚ). MOC NÁS PŘEKVAPIL PRŮBĚH OBŘADU, KTERÝ BYL PLNÝ TRADIC A TAKÉ OBROVSKÁ RADOST A VESELÁ ATMOSFÉRA NA KONCI. HANKA A IVY SE SLADILY DO PŘÍRODNÍCH BAREV A CELÁ SVATBA PŮSOBILA NENUCENĚ A PŘIROZENĚ. NA VŠECH HOSTECH BYLO VIDĚT, ŽE SI TENTO VÝZNAMNÝ DEN MOC UŽÍVAJÍ.

V KOMBINACI SE SE SLUNEČNÝM POČASÍM, PŘEKRÁSNOU PŘÍRODOU PARKU A TAKÉ NESKUTEČNÝM HUDEBNÍM DOPROVODEM PŘÁTEL Z USA, TO BYL SKVĚLÝ ZÁŽITEK (AŽ JE MI LÍTO, ŽE JSME HUDEBNÍ VSUVKU NENATOČILI, PROTOŽE TO OPRAVDU STÁLO ZA TO!).

ODPOLEDNÍ OSLAVY SE PŘESUNULY DO MĚSTA TÁBOR, KDE JSME V PODVEČER UKOŘISTILY JEŠTĚ OBĚ NEVĚSTY NA FOCENÍ DO BLÍZKÉHO PARKU. ŠLI JSME NEJEN MY ČTYŘI, ALE TAKÉ FENKA MINNIE, Z ČEHOŽ JSEM JÁ OSOBNĚ MĚLA OBROVSKOU RADOST. HOLKÁM TO MOC SLUŠELO A NEBYLO TŘEBA JE NĚJAK STYLIZOVAT. OPĚT JSME KLADLI DŮRAZ SPÍŠE NA PŘIROZENOST, NEŽ NA NĚJAKÉ PŘEHNANÉ PÓZY, COŽ SI MYSLÍM, JDE Z FOTEK POZNAT. CESTOU ZPĚT JSME CVAKLI JEŠTĚ PÁR FOTEK V HISTORICKÝCH ULIČKÁCH TÁBORA, KDE ZAPADAJÍCÍ SLUNCE VYKOUZLILO PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU.

JSME MOC ŠŤASTNÍ, ŽE JSME U TOHOTO KRÁSNÉHO A ZAJÍMAVÉHO DNE MOHLI BÝT. HODNĚ ŠTĚSTÍ DO SPOLEČNÉHO ŽIVOTA.

 

Comments


bottom of page