top of page

Bouřka na svatbě? Jasně, a jaká to byla krása!

Edit fotek: Alena Makovcová

MAGDA A STANDA SI PRO SVŮJ DEN VYBRALI PROSTŘEDÍ HOTELU EMERAN NA KLÍNECH V KRUŠNÝCH HORÁCH.

NA MÍSTO JSME PŘIJELI S DVOUHODINOVÝM PŘEDSTIHEM, ABYCHOM SE MOHLI ŘÁDNĚ PŘIPRAVIT A OBHLÉDNOUT TERÉN. SVATEBNÍ STAN BYL POSTAVEN HNED U HOTELU SE SKVĚLÝM VÝHLEDEM NA PROTĚJŠÍ KOPCE.


OBŘAD PROBĚHL V PŘÍJEMNÉ ATMOSFÉŘE, PROTOŽE ODDÁVAJÍCÍ BYLA SOUČASNĚ SESTROU ŽENICHA, A TAK BYL PROSLOV VÍCE OSOBNÍ A OD SRDCE. SVATEBNÍ PRŮVOD BYL USKUTEČNĚN NA LANOVCE, COŽ JSME SHLEDALI JAKO SUPER NÁPAD A I PRO HOSTY A DĚTI TO MUSEL BÝT BEZVA ZÁŽITEK. POČASÍ SE POKAZILO ZROVNA VE CHVÍLI, KDY DOJELI POSLEDNÍ HOSTÉ LANOVKOU A TAK NA SVÁTEČNÍ OBĚD DOŠLI VŠICHNI SUCHOU NOHOU.


OVŠEM, PAK TO NASTALO. PŘES KLÍNY SE PROHNALA SILNÁ BOUŘE A PŘI PODÁVÁNÍ HLAVNÍHO CHODU DOKONCE NA PÁR MINUT VYPADL PROUD. LECKDO BY MOHL ŘÍCT, ŽE JE TO SMŮLA, ALE MY SI NAOPAK MYSLÍME, ŽE TO BYLO ROMANTICKÉ ZPESTŘENÍ. KDO Z VÁS MĚL SVATEBNÍ OBĚD PŘI SVÍČKÁCH? PAK UŽ SE ZÁBAVA VYVÍJELA KLASICKÝM ZPŮSOBEM - DORT, TANEC NOVOMANŽELŮ, HÁZENÍ KYTKY A VOLNÁ ZÁBAVA. CELÝM DNEM PROVÁZELA ZKUŠENÁ KOORDINÁTORKA A JAK SI JISTĚ I NA FOTKÁCH VŠIMNETE, NEJROZTOMILEJŠÍM HOSTEM DNE BYLA MALIČKÁ ELENKA, DCERA NOVOMANŽELŮ. DO VEČERA SE BOHUŽEL POČASÍ PŘÍLIŠ NEUMOUDŘILO, A TAK JSME FOTKY NOVOMANŽELŮ MUSELI FOTIT V INTERIÉRU. TÍMTO DĚKUJEME VŠEM HOSTŮM ZA TRPĚLIVOST A NOVOMANŽELŮM PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ.

 

Comentarios


bottom of page